Hakkımızda

 // Hakkımızda
1982
'den bu yana yüksek standartlarda işçilik ile kaliteli üretim, zamanında ve yerine teslim imkan ve kabiliyeti ile sizlere hizmet vermektedir.

Bulunduğu sektörde hızla ve sürekli büyüyen firmamız kalite ve tecrübeye önem veren, değişime ayak uyduran, verimliliği esas alan, müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş bir firmadır. 

Bu bağlamda; sektöre, müşteri ihtiyaçlarını tatmin edecek kalitede ve tecrübede ürünler sunmak, üretiminde ve ürünlerinde geniş ürün yelpazesi ve profesyonel hizmet felsefesiyle kendi portföyünü yaratmaktadır.  

Kaliteli ürün konseptini, kaliteli hizmet kavramıyla birleştiren Azim Pen,satış ve satış sonrası servis sürecinde bu kalite anlayışını devam ettirmektedir. 

Azim Pen, gelecekte de insan kaynağı ve teknolojiye yatırım yaparak büyüyecek; yaşam odaklı, fonksiyonel ve sürekli yenilenen ürünleriyle insanların hayatını kolaylaştırmaya devam edecektir.

// Vizyonumuz
Azim Pen, olarak benimsediğimiz değerlere bağlı olarak, cam sektöründe sürekli değişim gösteren ve sınır tanımayan müşteri taleplerini en üst seviyede tatmin edecek şekilde karşılamak ve sektördeki en iyi cam firması olmaktır. 

Vizyonumuzu yerine getirmenin ancak; misyonumuza, ilkelerimize bağlı kalarak ve mükemmelliğe odaklanarak gerçekleşebileceğinin bilincindeyiz.

// Misyonumuz
Azim Penolarak, cam sektöründe müşteri odaklılık, dürüstlük, güvenirlilik, karşılıklı kazanç gibi ilkelerimiz ve hizmet kalitemizle farklılık yaratabilmek; ilkelerimiz ve çalışma disiplinimizi bilgilerimizle de bütünleştirerek hızlı ve karlı bir şekilde büyüyebilmektir

Diğer temel prensiplerimiz;
Kaliteli ve uzun ömürlü malzeme kullanmak,
Kaliteli işçilik ve uzman personel ile çalışmak,
İş detaylarını müşterilerine sözlü ve yazılı anlatıp bilgilendirmek,
Söz verilen zaman sürecinde iş teslimi yapmak,
İş teslimi sonrası kullanıcı hatası dahil, oluşabilecek problemleri çözmek için zamanında servis hizmeti vermek.

 

//İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
   
Telefon  : (0212)-548 21 98
Destek : (0212)-494 35 24
Email : info@azimpen.com
Adres : ATATÜRK MAH İKİTELLİ CAD NO:57 Küçükçekmece/İSTANBUL
//HARİTA